Prebudovať Držiak Pre Kubota D782 Motora Digger Generátor Traktor & Loader

€375.76 Doručenie zdarma

Štítky: traktor kubota b6000, traktor kubota, farmy traktora, kubota, kubota z482 turbo, d722 kubota, Solárny Generátor, altern, sídlo traktor, sullen.

Popis

  • Číslo Modelu: KUBOTA D782
  • Názov Značky: KEPTGO

Description Informácie:

Prebudovať Auta

Na Sklade

Súčasťou Model: Kubota D782

Aplikácie(odkaz) :

Kubota D782

Táto položka zahŕňa:

1 Set Plný Tesnenie Súpravy S Tesnenie Hlavy

3 KS Piestové STD s klip a pin

3 KS Vložky Valcov/Rukáv, Polotovarov Typ, Bez Príruby/Lip

3 KS Piestové Krúžky STD

3 KS Piestové Pin Priechodky

1 Sada Ložísk kľukového hriadeľa STD

1 Nastavte Pripojenie Rod Ložisko STD

1 Nastavte Kľukového Hriadeľa Prítlačnou Podložkou

1 ks Kovové kľukového hriadeľa

3 Ventily Na Prívod

3 Výfukových Ventilov

6 Ventil Príručky

3 Ventily Na Prívod Sedadlá

3 Výfukové Ventily Sedadlá

(Ako obraz zobrazený)

Záruka:1 Rok

Informácie O Záruke:

Všetky chybné / non-fungovaní časti môžu byť vrátené na vrátenie do 365 dní od pôvodného dátumu zakúpenia. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu alebo Agroservistechnologie.sk messaging system (preferované) pre pokyny ako pre vrátenie tovaru. Všetci sa vrátili častí, ktoré sú manipuloval / poškodené / upraviť alebo neúplné, nie sú vratné a bude vrátený zákazníkovi, ako je, ako taký, náhrady nebude vydané.

Všetky nové / nepoužívané časti môžu byť vrátené na vrátenie dane do 30 dní od nákupu. Prepravné náklady nie sú refundovateľné. Kupujúci je zodpovedný za prepravné náklady na vrátenie položky vrátiť, pokiaľ dôvod je výsledkom doprava chyba v našom mene.

Informácie O Doprave: 1.Uistite sa prosím, vašu adresu a kontaktné informácie sú presné a správne. 2.Dúfame, že prídete o čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závislá na logistické spoločnosti a miestnych zákazníkov, alebo povinnosti. 3.Nie sme zodpovední za žiadne problémy spôsobené prepravnou službou, ako sú nehody, oneskorené alebo iné problémy. 4.Všetky dovozné poplatky je kupujúceho zodpovednosti.

Spätná väzba: Vaša spokojnosť je náš cieľ, a spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte 4 alebo 5 star spätnú väzbu, by Sme si to vážim. Prosím, kontaktujte nás pred ochodom Neutrálne spätnú väzbu alebo Negatívnu spätnú väzbu. Odpovieme vám do 24 hodín.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie