2 KS 2x TEC1-12706 91.2 W TEC termoelektrická Peltier

€5.62 Doručenie zdarma

Štítky: ďalekohľady mil tec, ultra peltier chladič, bunky peltier, tec, pilot tec, súprava peltier, meď chladič raspberry pi, tec1, Aktuálne Senzor, chladenie.

Popis

  • Číslo Modelu: Termoelektrická Peltier

2 ks/veľa TEC1 12706 12v 6A ZES termoelektrická Peltier tec1-12706 Dostať točené v minútach alebo tepla do varu jednoducho zvrátiť polarity, ktorý sa používa pre početné aplikácie z CPU chladičov na alternatívne zdroje napájania, prípadne pre vlastné auto piť teplejšie/chladnejšie. Pretože oni consit predovšetkým z polovodičového materiálu zovretý medzi keramické dosky a neobsahuje žiadne pohyblivé súčasti Model: TEC1-12706 Rozmery: 40 x40 x3.8 mm komponenty logaritmickej 127 Drôtu Veľkosť: Dĺžka 300 ± 5 mm RV viesť štandardné jednej hlavy 5mm pocínovaného drôtu Vnútorný odpor: 2.1 ~ 2.5 Ω (teplote prostredia 23 ± 1 C, 1kHZ Ac test) Maximálna teplota: Tmax (Qc = 0) 60 C alebo viac. Prevádzkový prúd: Imax = 5.8 A (12V konštantný po kapacita chladenia založené okolo 4,5 A) Menovité napätie: DC12V (Vmax: 15V Štartovacieho prúdu 5.8 A) Chladiaci výkon: Qcmax 58-65W Montáž Tlak: 85N/cm2 Pôsobí Teplota: -55 "c 83" C Max príkon: Qcmax 58 až 65 Wattov Tieto zariadenia musia byť použité v spojení s chladiča, aby sa zabránilo spálil Každé zariadenie je plný kontrolované a testované Vybavený 6-palec izolované vedie Poznámka: Chladiaci čip chladenie strane je strana pracovné podmienky, horúčka, horúci povrch práce musia dať dobrý odvod tepla, žiadne teplo v prípade non-pod napätím viac ako 2 sekundy, čo spôsobuje prehriatie kupujúci vlastné riziko!

Tam je chladiaci povrch strane slovo.

Žiadne slovo na jednej strane je vyžarujúceho povrchu.

Musí byť nainštalovaný na chladič povrchu, alebo vodou chladený chladič, inak to bude horieť, a nie je zodpovedná za záruka.

Pripojte napájací chladiaca doska teploty sa zobrazia na oboch stranách, na jednej strane a studenej strane teplo, nie v prípade non-maskou chladiča dlhšie pod napätím, inak to bude spôsobiť prehriatie a spaľovanie vo vnútri chladničky.

Tento produkt je možné použiť v rôznych aplikáciách (napr., studenej a teplej vody, dávkovače, počítača CPU, grafickej karty chladenie, atď.)

Ste majster to môže tiež byť aplikovaný na iné použitie a takých oblastiach, ako je elektronické chladnička, elektronické chladenie hlavový most, elektronické chladenie prilba, elektronické teplej a studenej poháre, atď., používa sa ako počítač, chladenie, 5 voltov, ktoré je dosť, že napájací kábel počítača akékoľvek červenej a čiernej linka je 5 voltov, červená línia je pozitívne, black je negatívny (chladenie čip aj ako čierna a červená je negatívny)

Inštalácia

Chladiace inštaláciu a užívanie tabliet je veľmi jednoduché. Pred inštaláciou, pripraviť trochu lepšie termálnej pasty, potom, nájsť suché batérie, pripojený k chladničke dva vedie, sa môžete cítiť na jednej strane, zatiaľ čo druhý koniec, samozrejme, studená, horúčka, nezabudnite, že polarita vedie a určiť, dobré chladenie studenej a teplej strane. Ak chcete väčšie množstvo brzdnej Ling sa odporúča používať dva chladiace metódy, a to pomocou dvoch skladaný nad jedným z studenej absorpcie po horúčka, experiment ukázal dve chladiaci účinok je oveľa lepšie ako jednostupňové, ak nie je podmienkami môžete vybrať tri, samozrejme, majú veľký napájací zdroj podpory.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5.00 out of 5 (1 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie