4 v 1 Sviečka Príslušenstvo Set-Sviečka Knot Zastrihávač,Knot Dipper, Knot Snuffer ,Zásobník

€16.14 €13.07 Doručenie zdarma

Štítky: sviečka zhasne, , zastrihávač knot, knôt dipper, snuffer, candl držiteľ, sviečka fréza, galaxy gumy, sviečka snuffer medi, sviečka dipper, sviečka zastrihávač.

Popis

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

4 v 1 Sviečka Príslušenstvo Set-Sviečka Knot Zastrihávač,Knot Dipper, Knot Snuffer ,Zásobník

OOTDTY

4 v 1 Sviečka Príslušenstvo Set - Sviečka Knot Zastrihávač, Sviečka Knot Dipper, Sviečka Knot Snuffer, Skladovanie Zásobník Doska pre Domáce

4 v 1 Sviečka Príslušenstvo Set - Sviečka Knot Zastrihávač, Sviečka Knot Dipper, Sviečka Knot Snuffer, Skladovanie Zásobník Platničky, Sviečky Starostlivosti Nástroje Darček pre Sviečka Milovníkov( ružové Zlato)

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Funkcie:

Materiál: Vyrobené z leštenej nerezovej ocele s farebnou maľbou, tento súbor trvanlivé, odolné proti poškriabaniu a korózii-dôkaz sviečka nástroje nie je ľahko ohnúť alebo poškodenie, zabezpečiť čistenie čalúnenia a bezpečnejšie sviečky horia.

Sviečka Príslušenstvo Súbor: Poď so Sviečkou Knot Zastrihávač, Sviečka, Knot Dipper, Sviečka, Knot Snuffer, Skladovanie Zásobník Doska (Nie je vrátane sviečky.)

Všetky-kolo ochrany: vziať dobrú starostlivosť o vaše sviečku. Táto sviečka príslušenstvo súbor, ktorý sa používa hlavne na čalúnenie sviečka jadro, upraviť na spaľovanie a plameň zhasne sviečka, by mohla pomôcť, aby sa zabránilo sadze, dym, tlejúci knôt, alebo vosk letí preč tip sviečka, ktorá umožňuje predĺžiť životnosť sviečok.

Ľahké Prenosné: Sviečka knot zastrihávač - 18 cm / 7", Sviečka knot dipper - 20 cm / 7.9", Sviečka knot snuffer - 22,5 cm / 8.9"& kryt priemer: 4 cm / 1.6", Skladovanie zásobník doska - 23 x 9,5 cm / 9.1"x 3.7". To nie, len by mohli byť použité ako súbor sviečka príslušenstva, ale aj pekné Domáce dekorácie.

Ideálny Darček: Elegantný dizajn je vhodný pre rôzne príležitosti, domov, svadby, párty a tak ďalej. Skvelý darček pre sviečka milenci.

Špecifikácie:

Materiál: Nehrdzavejúca Oceľ

Veľkosť: Sviečka knot zastrihávač - 18 cm / 7"

Sviečka knot dipper - 20 cm / 7.9"

Sviečka knot snuffer - 22,5 cm / 8.9"& kryt priemer: 4 cm / 1.6"

Skladovanie zásobník doska - 23 x 9,5 cm / 9.1"x 3.7"

Farba:Čierna, Zlato, Ružové Zlato

Package:

1 x Sviečku Knot Zastrihávač

1 x Sviečku Knot Dipper,

1 x Sviečku Knot Snuffer,

1 x Skladovanie Zásobník Doska

Upozornenie:

1.Od veľkosti vyššie je merané ručne, veľkosť skutočnej položky, ktoré ste obdržali môže byť mierne odlišný od veľkosť vyššie.

2.Nie RetailPackage.

3. V dôsledku nastavenia monitora a svetelné podmienky, farby sa môžu mierne líšiť od uvedených fotografií.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie