ISDG Natto Kapsule Stablize Krvného Tlaku, Lipidov Nattokinase 4000FU Rozpúšťajú Krvné Zrazeniny Doplnok výživy, 60 Kapsúl/ Fľaša

€25.93 €19.45 Doručenie zdarma

Štítky: telocvičňa kladka, jedlo keto, výživový doplnok, doplnky výživy, mlynčeka na korenie, spritz, cecotec kávovar, krém mint, dslr stablizer, rešetliakový olej.

Popis

 • Funkcia: Stablize krvný tlak a lipidov, disslove zrážanlivosti krvi
 • Certifikácia: CFDA
 • Pôvod: JP(Pôvodu)
 • Názov Značky: ISDG
 • Čas Použiteľnosti: 3 rokov
 • Pohlavie: Unisex
 • Balenie: Fľaša
 • Poplatok Jednotky: Fľaše
 • Hlavná Zložka: Nattokinase
 • Oddelenie Meno: V strednom veku
 • Hmotnosť: 0.06

【ISDG Natto Kapsule] vyzýva

【Pôvodu] vyzýva Japonsko 【Funkciu] vyzýva Natto extrakt pre lepší krvný obeh a Anti-mozgovou trombózou. 【Pokyn] vyzýva Vziať jednu pilulku pol hodinu po raňajkách a večeri s teplou vodou. 【Kapacita] vyzýva 60 Kapsúl 【Dátum Exspirácie] vyzýva 2022(držať aktualizácia) 【Zložiek] vyzýva Nattokinase— Udržiavať normálny krvný obeh, stablize krvný tlak a lipidov. 【Vhodné pre] vyzýva Stredného veku a starších ľudí s rodinnou anamnézou trombóza, hypertenzia, ischemická choroba srdca, srdcové choroby a hyperlipidemia. 【Bezpečnostné Informácie] Vyzýva 1. Nie je odporúčané, aby počas laktácie, tehotenstva alebo obdobia. 2. To sa neodporúča pre pacientov s anamnézou kardiovaskulárne a cerebrovaskulárne surger. 3. Vďaka anti-zrážanlivosti účinok nattokinase. Ľudia s históriou kardiovaskulárne a cerebrovaskulárne chirurgia, ľudí, ktorí majú srdce stenty, ľudí, ktorí používajú zrážanlivosti liekov, u pacientov, ktorí nie sú zahojené rany a do 2 týždňov po operácii, tehotné ženy by nebolo vhodné, aby sa im. 4. Živiny v našich produktov sa prejaví v krátkom čase. Ale vzhľadom na konkrétnu situáciu, čas, bude sa pohybovala od 2 týždňov do 3 mesiacov. Vo všeobecnosti 3 balenia je liečba samozrejme tak sa odporúča užívať po dobu 3 mesiacov, aby sa lepší výsledok. 5. Tipy: Ako doplnok stravy, tento výrobok nie je náhradou medicíny.

【FAQ] vyzýva 1.Existujú vedľajšie účinky s ISDG Natto doplnok? -Naše výrobky sú diétny doplnok stravy, ktoré sú extrahované z prírodných rastlín a zeleniny, non-gmo & bezlepkové, takže ŽIADNE vedľajšie účinky na naše telá. 2.Počasie vegetariánska môže vziať? -Zložkami sú prírodné rastliny. Tak vegetariánska môžete vziať.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (2 votes)

5
Hmeliova Aleksandra 2020-10-23

The additive works, well-being improves. To strengthen the veins is suitable for everyone for forty. This time, the jar took a long time for customs, but everything came exactly on time. There are no complaints about packaging and shelf life.

5
Beknazarova Nargiza88 2020-08-29

Добавку только получила и о результатах пока судить рано. Доставка быстрая: месяц. Посылка отслеживалась на протяжении всего пути. Продавец надежно упаковал заказ. Очень довольна покупкой. Буду тестировать.

Pridať recenziu

Hodnotenie