Z nehrdzavejúcej Ocele Hotel Domácnosti Uterák Stojan na Podlahu Dvojitého Pól Kúpeľňa Dvojité tvare T-Uterák Rack Moderné Polica Vešiak na Uteráky

€30.34 €24.27 Doručenie zdarma

Štítky: kúpeľňa uterák, závesné police na stenu, nohy uterák, vaňa poschodie uterák, vaňa mat uterák, hotel uterák, displej stojan, polica, kovové shelv, kovové police, kúpeľňa podlahy uterák.

Popis

  • Materiál: Kov
  • Číslo Modelu: T-tvarované Uterák Rack

Z nehrdzavejúcej Ocele Hotel Domácnosti Uterák Stojan na Podlahu Dvojitého Pól Kúpeľňa Dvojité tvare T-Uterák Rack Moderné Polica Vešiak na Uteráky

Odrážky: 1、Nádherné remeselné: jemné povrchové úpravy, dokonca aj jemné sfarbenie, ľahko čistiteľné a odolné, pomocou rozšírené bezproblémové zváranie technológia.

2、Troch-dimenzionální sušenia: zlaté sušenie vzdialenosť, vetranie účinok je dobré, uterák je zložený vertikálne a sušené, a tam je bez prelisu v byte, ktorý je vhodný pre rodinné využitie.

3、Široké uplatnenie: nosná základňa je viac stabilný a silný, adaptácia na vonkajšie, spálňa, balkón, kúpeľňa a neblokuje slnka.

4、Intímne dizajn: EVA protišmykové podložky sa používa v spodnej časti, aby sa zabránilo uterák rack z pošmyknutia a účinne chrániť kontakt povrch proti poškriabaniu.

5、Vynikajúci materiál: Vyrobené z vybraných 304 nerezovej ocele pre dlhú životnosť.

Funkcie:

1. Vybrané materiály, odolné

2. Dvojité tvare T-dizajn, nový a elegantný

Popis:

Materiál: Nehrdzavejúca oceľ

Balenie špecifikácia: cca 37*28*14 cm/14.57*11.02*5.51 v

Váha: cca 1050g

Názov: Double uterák rack

Zoznam:

1*uterák rack

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie