Crankbait AQUA Celt 105mm

€2.39 Doručenie zdarma

Štítky: blúzky spodnej časti brucha, bonites nike jordan, kapoty bmw 3 series, blúzky pupok žena, bonn nemecko trhu, blúzky mens savage, kapoty dievča 2 rokov, blúzky paríž žena, kapoty dieťa vintage.

Popis

  • Hmotnosť: 26 C.
  • Materiál: Plastové
  • Krajina-výrobca: Rusko
  • Pracovná hĺbka: 3.0-8.0 m.
  • Druh: Návnady Vrhacie
  • Počet Hákov: Ultra-C #1/0
  • Veľkosť: 105mm
  • Názov Značky: AquaFishing

Crankbait AQUA CELT (CELT) -To je hlavný hlboké троллинговый хищной crankbait pre rybárske ryby v sladkej a slanej vody v hĺbke 3,0 až 8,0 m. Ideálny crankbait pre lov šťuky, walleye, sumec a takmer všetky druhy veľkých morských rýb. Lákajú rovnako účinné ako na rybolov na, a pri love na водоемах s nedostatkom такового. Silný заглубляющая Čepeľ Pôvodného tvaru vyrobený z vysoko vplyv plastový materiál je nielen rýchly уводит lákať na pracovnej hĺbky, ale tiež s ľahkosťou odpor a šok z kameňov, keď elektroinštalácie a мощнейшие поклевки трофейной ryby. Posilniť telo návnady s plutvy tvrdosť уверено odoláva zuby akékoľvek predator "покусившегося" уловистый crankbait. Systém ďaleko заброса s voľnými перемещающимися gule umožňuje "poslať" crankbait pre maximálnu vzdialenosť a presne vo vybraných Vás miesto, ktoré je dôležité najmä pri love s shore alebo loďou "v заброс". Kombinácia starostlivo просчитанной forme ako "jazyk", a telo wobbler, systém огрузки a prítomnosť fotoaparát stabilizácia dať приманке dokonalú stabilitu na rôznych druhov a темпах elektroinštalácie ako "jet "A озерном тиховодье. Prítomnosť vnútri prípade, integrovaný reproduktor, kameru, издающей slabé a stredné гидроакустические vlna, воспринимаемые side line ryby umožňuje prilákať aj pasívne alebo сытого predator s vzdialenosti, výrazne presahuje "zóna Pohľad", najmä v daždivom, neprepúšťajú vodu, keď potenciál chytiť sníma vibrácie, ale nie je vidieť objekt pre útok. Starostlivo vyrobený v objeme dokonca aj malé vonkajšie prvky (oči, žiabre, bočné, chrbtovej a análnej plutvy), obojsmerný 3D váhy s uzavretým uplatňovaní светоотражающего vrstvy a maľovanie стойкими fluorescenčné maľovanie poskytuje jedinečné podobnosť so živým рыбешкой a aby crankbait Celt najmä prominentných keď rybolov v hĺbkach, keď malý stupeň svetla alebo v zablatené, tmavé Vody. Ďalší faktor провоцирующей predator na útok návnad sú vylepšené 3D-объемные oči, tzv. "bod pozorovanie". Pokovovanie многокомпонентного лакового kryt chráni crankbait z poškrabanie, prasknutie a poškodenie, keď rybolovu najviac зубастых druhy rýb ako šťuka, Zubáč alebo morských predátorov. Vysoko Kvalitné Japonské tees Ultra-C vážne veľkosť 1/0, že je to vybavené, sú chytiť veľké a silné ryby, a ich bezchybné ostrenie povoliť подсечь chytiť aj keď letargický, неуверенной поклевке. Dvanásť väčšina rôzne možnosti, Tiger umožní vybrať si návnada pre akékoľvek počasie a čas dňa. Crankbait AQUA Celt-jeden z najlepších návnad pre hlboké trolling, morský rybolov alebo lov v заброс oblasti s veľkými глубинами.

Funkcie wobbler AQUA Celt (CELT) : -Vysoká pevnosť plastové Telo, podrobne prvky -Голографическое 3D-покрытие a fluorescenčný atrament -3D-голографические oči -Fotoaparát stabilizácia -Vysoká kvalita tees Ultra-C Č. 1/0 (výroba Japonsko) -Среднечастотная reproduktor fotoaparát -Air rezonancie fotoaparát -Systém ďaleko заброса s kamerou stabilizácia-Заглубляющая čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, Vlastnosti wobbler AQUA Celt (CELT) Plávajúce: Veľkosť-105mm, hmotnosť-26,0 G, operačný hĺbke 3,0 8,0 M... tee Ultra-C #1/0

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5.00 out of 5 (6 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie