Jeden Kus Čiernej Closestool WC Pan Cyclone Fluishing S-Trap Poschodí Namontované Luxious Villa Kúpeľňa Wc Sedadlo oplachovacie Wc

€1 310.33 €655.17 Doručenie zdarma

Štítky: toaletná toalety, kúpeľňa tepla, hrniec nastaviť, sn50t3, wc, veľká cyklónová, black wc misa, inteligentný vyhrievané wc, kryt sedadla wc, sídlo wc.

Popis

 • Príslušenstvo: Radiátor
 • Funkcia: Dual-Flush
 • Splachovanie Prietok: 3/4.5 L
 • Splachovanie Metóda: Cyclone Splachovanie
 • Štruktúra: JEDEN KUS
 • Diaľkové Ovládanie: NIE je Súčasťou
 • Materiál: Keramické
 • Hmotnosť: 51-60KG
 • Splachovacie Tlačidlo Typ: Horné-stlačením Dva-end Typ
 • Wc Misy Tvare: Podlhovasté
 • Typ Inštalácie: Podlahy Sú Namontované
 • Buffer krycej dosky: Áno

Čo je jamy medzery?Ako si Vybrať?

Kúpeľňa jamy rozmiestnenie je vzdialenosť od stredu vopred burried kanalizačného potrubia na poschodí na po-dlažba steny.

Wc jamy rozmiestnenie je vzdialenosť od stredu otvoru na wc zdola na po-dlažba steny.

Existujú tri veľkosti wc jamy rozteč :250 mm,300mm,400mm.Kúpeľňa jamy medzery by mali byť väčší alebo rovný s wc jamy medzery.Napríklad,ak sa kúpeľňa jamy rozmiestnenie je 260mm, 250 mm jamy medzery wc môže byť inštalované, avšak 300mm, 400mm a pit medzery toalety nie.Ak kúpeľňa jamy je rozstup 420mm, všetky tieto toalety môže byť nainštalovaný,ale najlepšie je 400mm jamy medzery, wc ,na ktoré sa bude najbližšie k stene.

Pretože kúpeľňa jamy medzery sa meria tým, že ruky, ktoré nemôže byť veľmi presné,tam je chyba, rozsah, do 1 cm je povolené.

To znamená, že ak váš jamy je rozstup 290 mm ,taktiež si môžete vybrať, 300mm, pit medzery wc.

Ak žiadna z wc sa zmestili vaše kúpeľňa jamy medzery, môžete použiť letného potrubia nainštalujte ju. prosím, kontaktujte nás pre podrobnosti.

Ktorý typ toaletné by ste chceli?

Existujú hlavne dva druhy wc v našom obchode:gravitácia splachovanie wc a sifónu splachovanie wc.

Závažnosť splachovanie Wc má dlhú históriu,pracovný zásady sú použité, pretože flush wc bolo vynájdené.

to robí svoju prácu, jednoducho tým, že gravitačná sila na vode.

Keď je rukoväť wc je tlačený, veľké množstvo vody spech dole z nádrže a do wc misy. Pôsobivú činnosť vody je to, čo sily, odpad, wc misa prostredníctvom wc pasce a do domu odvodňovacieho systému.To je ako vodopád, umývať sa kameň.Preplachovacie hluku je veľký.

Althrough sifón splachovanie wc prešiel štandardné plastové guľôčkové a toaletný papier test, závažnosť splachovanie wc je viac pravdepodobné, umývať sa niečo väčšie ako plastové guľôčkové a toaletný papier ,pretože jeho pasce je zvyčajne veľké a jednoduché.

Sifón Splachovanie Wc nedávno sa vynašiel.Je známa pre svoje ticho a čističom splachovacieho účinok. Funguje tak, že siphonage, ktorý je tvorený vody cez pasce. Funguje to ako vysávač, ktorý cicať odpadu do rúry.Tak baktérií na exkrementy by nie spead na iné miesto v kúpeľni.

Na ďalšie diery udner vody tesnenie na spodnej strane misky pomáha to flush viac ticho.Ak kúpeľni je vedľa spálne,nechcete, aby sa prebudiť vaše rodiny,sifón splachovanie wc je odporúčané.

Tam sú dve vetvy sifón splachovanie wc,jedna je sifón jet splachovanie wc, iný je cyclone splachovanie wc.Ich hlavnou differece je smere waterflow v spodnej rim.

Pre Sphon jet splachovanie wc, voda z nádrže toky fastly prostredníctvom série otvorov.To ako gravitácia splachovacie wc,voda spech dole dole pozdĺž steny priamo.

Voda sila je silný,a to flush veľmi rýchlo.

Pre Cyclone splachovanie wc, voda z nádrže toky pomaly cez 2 alebo 4 otvorov.Voda smere je horizontálne vytvoriť kruhový pohyb v miske,ktorý pomáha uľahčiť čistenie lepkavú špinu na stenu.Na waterflow je mäkké,tak to je ešte tichšie ako sifón jet splachovanie wc.

To všetko sú dobré toalety, obľúbené v domácnostiach,Ktoré je najlepšie závisí od toho, čo vám záleží najviac.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (1 votes)

5
Barborka 2020-08-17

This product didn't arrive - allegedly broken during transport. The money was refunded.

Pridať recenziu

Hodnotenie