Oxid Teleskopická Rybársky Prút Combo Rotujúceho Valca Rybolov Nastaviť Taška Krátke Cestovanie Stick Kapor Basy Šťuka Loďou Rod Full Kit

€14.87 €9.66 Doručenie zdarma

Štítky: ryby rod combo, prax lietať prút, mini lietať rybársky set, ryby, lyžicu, ryby prút, ryby lietať cievky, kapor rybolovu alarm sady, hlavu viesť, fising rod kaprov, cievky spincast.

Popis

  • linka Cievka Materiál: Ostatné
  • Rybársky Prút Zahrnuté: Áno
  • Dĺžka: <1.8 m
  • Poloha: prúd
  • Hlavné Časti: Prút+Navijak
  • Rybolov Typ: Ostatné

Funkcie:

*1. Rybolov súpravy môže priniesť hodín rybárske zábava pre dospelých a deti. Je vybavený zdvíhateľnej rybársky prút, rotujúce vlasec kolesa, vlasec a rybárskych potrieb.

*2. Rybársky prút montáž je špeciálne určený pre začiatočníkov, vrátane rybárske príslušenstvo. S týmto, nemusíte kupovať žiadne iné rybárske potreby.

*3. Prenosná taška s nízka hmotnosť pre ľahké cestovanie a skladovanie. Ultra-ľahké a škálovateľné, to môže byť ľahko dať do kufra auta, lode alebo batoh, umožní vám cestovať kedykoľvek a kdekoľvek a užiť si dobré rybárske čas.

*4. EVA predná rukoväť poskytuje komfort. Teleskopická rybársky prút je prenosný a uzavreté dĺžka dizajn je vhodné vykonávať. Sila: stredná.

*5. Taška je vyrobená z vysoko kvalitného nylonu a má veľkú kapacitu. Dokáže načítať ďalšie nástroje, ktoré potrebujete a vykonávať rybárske miesta s vami. Je veľmi vhodný pre sladkovodné bass fishing, morskej vody, rybolov alebo na pobrežný rybolov.

Zoznamy:

1 * Rybársky výstroj taška

1 * Malý drak rybársky prút 1.6 M

1 * YF200 Ryby Line Koliesko

10 * Viesť háčik

42 * Mäkké návnady

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (1 votes)

5
Tyuighjk1984 2020-11-04

thx

Pridať recenziu

Hodnotenie