Ústa Maska Páva Pivónia, Kvety Atramentová Tlač Masky - Priedušná Nastaviteľné Vetru Úst-Utlmiť, Camping Beh pre Ženy a

€8.25 €3.22 Doručenie zdarma

Štítky: hororové masky, seastar, masku na tvár kvet, textílie páva, značka maska, modrá kvetina maska, vlákno maska, cartoon maska, hot sexy ženy foto, undertale atrament sans.

Popis

  • Trieda ochrany: ŽIADNE
  • Vzor Typ: Tlač
  • Pohlavie: MUŽI
  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: Masku Na Tvár
  • Materiál: Polyester
  • Bezpečnostný štandard: ŽIADNE

Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie. D esign--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich priateľov rovnako, nemyslím si, že bude chýbať. Veľkosť--Majú Dve Veľkosti Pre Deti A Dospelých (veľkosť S:7.9""x5.8""). Ústa Maska Je Dostatočne Široká Na Pokrytie Nos, Ústa A Tvár, Vám Poskytujú Dokonalú Ochranu. Príležitosti--Platné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rod, ale aj počas celého roka. Aj vo vašom živote, že to nebude mať vplyv na vašu prácu alebo váš každodenný život. Je nutné, v každodennom živote. Funkcia-- prachu maska má vlastnosti proti prachu, anti-baktérie, anti-vozidlo výfukových plynov, atď. ktoré nemôžeme vidieť a cítiť, ktoré sú škodlivé pre telo a škodlivé častice vzduchu. Niečo musíme mať v našom živote. Je to dobré pre vás možnosť nosiť masku kedykoľvek. Krásne vzory môžu zlepšiť svoj vzhľad.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 4.25 out of 5 (4 votes)

2
Bojan Vucetic89 2020-11-16

Dont get fooled by first image, it seems nice on picture, but the same design folded (as second picture) its not nice and alsoo so big, it literally goes from eyes to chin. a bit disapointed.. coz i was soo waiting to receive it.

5
Juijuiclio 2020-11-14

Beautiful and good quality, I’m very content with the seller and the product, Thankyou very Much!

5
Aruiz 14 2020-10-14

Looks pretty. Colors saturated.

5
Zinaida 07 2020-12-28

Great.

Pridať recenziu

Hodnotenie