Zubné dnetistry protézy mliečna transparentné Neviditeľné lepidlo Pružné protézy flexibilné lepidlo vysokej kvality 100gram

€18.92 Doručenie zdarma

Štítky: protézy lepidlo na zuby, lepidlo zub, oprava zubných náhrad, zubná výplň, kúpiť lepidlo, protézy auta, protézy lepidlo, zubné lepidlo, zubné výplne, žiarivých nechtov.

Popis

  • Veľkosť: Small
  • NET WT: 100g
  • Položka Druh: Bielenie Zubov
  • Názov Značky: Ahaalldenty

Zubné dnetistry protézy mliečna transparentné Neviditeľné lepidlo Pružné protézy flexibilné lepidlo vysokej kvality 100gram

Ak výrobky, ktoré majú mnoho modelov, pri zadaní objednávky, prosím, nezabudnite zanechať správu a povedzte nám, ktorý model a množstvo potrebujete exactely, ako A1B 1 kus, A2B 2 ks... Ak si nezabudnite zanechať správu, zašleme výrobky z omeškania!!!

Každý kupujúci by mali venovať pozornosť na tieto veci,

1. Je to najlacnejšie poštovné, niekedy to bude míňať viac ako 120 dní odo tu pre vás miesto, prosím, vedieť pred tým, ako umiestnite objednávku. Ak si vyberiete miesto, aby v našej predajni, mali by ste počkať si balík s pacienta, ak nie je možné urobiť ako to, prosím, kúpiť to, čo potrebujete v miestnej predajni.

2. Kupujúci má povinnosť robiť to, miestne colné odbavenie podľa miestnej krajiny colnej politiky.

3.Ak chcete umiestniť veľké, aby sme vám môžu poskytnúť zľavu na expedičný poplatok, môžete odoslať objednávku prvý, potom nechať mssage, povedzte mi, ak chcete skontrolovať, expedičný poplatok pre vás, v poslednom môžete platiť objednávky. Bude to výhodné pre vás.

Šťastie pre nás oboch!

Poďme urobiť podnikania úprimný a šťastný!

Prosím, prečítajte si tieto slová, pred nákupom

To je lacné poštovné spôsobom, niekedy to potrebovať asi 120 dní, ak nie je možné čakať tak dlho, prosím, kupujte výrobky miestneho trhu.

Každý, kto sa nemusíte kontaktujte ma najprv urobiť zlé spätnú väzbu, aby sa žiadosti a neprimerané , tento druh kupujúci bude v našom obchode listinu, nemáte právo umiestniť objednávky v našom obchode v budúcnosti. Businss je spravodlivé riešenie. Chceme obchodovať čestne a šťastná!!!

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie