Symfónia zmiešané ružové kolo krištáľové sklo obkladačky HMGM1116A backsplash kuchyňa steny dlaždice nálepky kúpeľni dlaždice

€198.19 Doručenie zdarma

Štítky: kuchyňa dlaždice backsplash, farebné mozaikové dlaždice, kôra a držať dreva, fólie ružová mozaika, din kuchyňa backsplash, vantage kuchyňa backsplash, biela mozaikové dlaždice, samolepiace dlaždice, stick dlaždice, dosky kuchyňa backsplash.

Popis

 • Podpora Podklad: Oka Podklad
 • Tému: vzor
 • Štýl: Európa
 • Pôvod: Čína
 • Klasifikácia: Pre Dlaždice
 • Dizajn: Mosaic Design
 • vzor: Lietadlo Nálepka Na Stenu
 • Použitie: steny, podlaha a backsplash ect.
 • Materiál: Sklo
 • Scenáre: STENY
 • Číslo Modelu: HMGM1116A
 • Špecifikácia: Multi-piece Package

Špecifikácie: Položka Č.:

HMGM1116A Značky:

Homer

Materiál: Sklo

Originál:

Čína

Dlaždice Veľkosť :

Veľkosť Listu:

300x300mm

G. W.:

15 kg/veľa

Package:

11 stránkové listy per kartóne

Aplikácia:

Zrkadlo rám, kúpeľne, obklady, podlahy, obkladačky, bazén obkladačky, Backsplash, Steny a Podlahy, obkladačky

UPOZORNENIE: 1 lot= 11 štvorcových metrov= 1 štvorcový meter= 1 m 2 Tipy: odporúčame používať Neutrálny Lepidlo pri inštalácii mozaika

......................................................................................................................................................................................................................................... Zásielky:

Sme mimo expresná doprava zadarmo, a zvyčajne používame DHL, FedEx, UPS alebo TNT za prepravu.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12month na údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 1 out of 5 (1 votes)

1
Ppoketrener 2020-10-16

I ordered the Symphony mixed pink round crystal glass mosaic tiles HMGM1116A and received the tiles in the wrong color. There are red tiles mixed in the mosaic. I need to corrected tile (3 boxes) shipped as soon as possible since my bathroom construction is well underway and tiling starts next week. Please expedite shipment of the correct tile. Also, I need arrangements to have the incorrect tile picked up for return. I am including photos: Original sample ordered (pink) Incorrect red tiles received Side by side view of red tiles received (left) vs pink tiles ordered (right) You can reach me at this number as needed (USA): 908-273-1512 I appreciate your urgent attention to this matter.

Pridať recenziu

Hodnotenie